Dlaczego nasza fotobudka?

Po pierwsze, intuicyjne i stabilne oprogramowanie. Po drugie, rewelacyjna jakość zdjęć połączona z dużym, 43 calowym ekranem podglądowym. Po trzecie wygląd – to nie jest kolejna fotobudka zrobiona ze sklejki szpecąca Twoje piękne wesele. Na końcu dodamy wysoką jakość obsługi oraz gadżety których nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Ceny?

Aktualny cennik dostępny jest w zakładce „cennik”. Wszystkie podane ceny to kwoty brutto, bez ukrytych opłat oraz mikropłatności. 

Jak to działa? 

Obsługa jest dziecinnie prosta, wystarczy nacisnąć przycisk aby wyzwolić zdjęcie. Przy fotobudce zawsze znajduje się osoba obsługująca maszynę – może ona również zachęcać gości do robienia sobie zdjęć lub wpisywania się do księgi gości. 

Jakość zdjęć? 

Jakość zdjęć jest studyjna. Można odpowiedzieć: każdy tak mówi! My wyjaśnimy dlaczego – to zasługa dobrego oświetlenia w połączeniu z lustrzanką cyfrową marki Canon.

Ile trwa zrobienie zdjęcia?

W zależności od ustawień, zdjęcia mogą być wykonywane bezpośrednio po sobie bądź w odstępach np. 5 sekundowych. Stosujemy szybką drukarkę do zdjęć, dlatego wydruk w najlepszej jakości (a tylko taką używamy) zajmie jedynie 12 sekund.

W jakim formacie otrzymam zdjęcie?

Wydruk może być w formacie pocztówki, czyli 10×15 cm bądź w formacie paska 5×15 cm. Identyfikację graficzną wydruków przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta.                        Ilość zdjęć jaką polecamy na jeden wydruk to trzy.

Czy po imprezie dostanę wszystkie zdjęcia?

Oczywiście! Do 2 dni od Twojego wydarzenia wszystkie zdjęcia będą dostępne na chmurze do której dostęp otrzymasz tylko Ty. Jako opcję oferujemy również nagranie wszystkich zdjęć na pendrive zaraz po zakończeniu pracy fotobudki.

Jakie macie gadżety?

Dysponujemy szerokim asortymentem gadżetów. Największą furorę robią maski przywódców światowych potęg. Równie wysoko plasują się wszelkiego rodzaju peruki, okulary oraz wąsy. Do najbardziej popularnych zaliczamy również: atrybuty służb mundurowych oraz wojska.

Chciałbym aby fotobudka i wydruki miały moje logo, do zrobienia?

Jak najbardziej! Dzięki temu, że nasza fotobudka posiada na prawdę duży ekran, obok podglądu możemy umieścić dowolną identyfikację wizualną. To samo tyczy się wydruków, niezależnie od wybranego formatu.

Gadżet 3D, co to jest?

Jest to spersonalizowany gadżet, który zaprojektujemy wg Twoich sugestii, wydrukujemy go na drukarce 3D i przywieziemy na imprezę. Najczęściej są to imiona Państwa Młodych w ciekawej oprawie graficznej bądź logo, które następnie wykorzystuje się jako gadżet do zdjęć. 

FujiFilm Instax, co to za wynalazek? Warto dopłacić?

Instax to aparat błyskawiczny, który można mieć cały czas przy sobie podczas imprezy i robić nim zdjęcia, których rozmiar pozwala na wygodne schowanie ich do portfela. Poza tym, zdjęcia z Instaxa mają swój niepowtarzalny klimat. Jeśli nie chcesz martwić się, że aparat zaginie podczas imprezy wystarczy poprosić osobę, która obsługuje fotobudkę aby to ona wykonywała zdjęcia Instaxem.

Napisaliście, że działacie w Katowicach i Krakowie, chciałbym waszą fotobudkę w Gdyni. Co wtedy?

Obsługiwaliśmy wiele imprez na terenie całego kraju. O cenę dojazdu w bardziej odległe miejsca pytaj bezpośrednio naszych doradców.

Znalazłem podobną ofertę do waszej w internecie, czy to wasza fotobudka?

Tak! Ogłaszamy się na różnych portalach, m.in. na portalu wesele z klasą. Aby wejść w ogłoszenie kliknij w przycisk:

 

 

Elegancka fotobudka z dużym ekranem, zaskocz swoich gości

 

Przewiń do góry